Bachovy esence a zvířátka

Tak jako lidé i zvířata mají různé charakterové vlastnosti. Také prožívají pocity jakými jsou radost a bolest, strach a osamocení. Tyto pocity mohou působit na chování a tělesné i duševní blaho vašeho zvířete. Na základě svých senzitivních citů reagují zvířata na neobvyklé situace individuálně.


I když komunikace mezi zvířetem a člověkem je někdy těžší, přece jen majitelé svých mazlíčků znají jejich zvířecí chování velmi dobře a umí odhadnout, kdy jim jemná podpora může pomoci.


Při výběru vhodných Originálních Bachových esencí pro vašeho zvířecího mazlíčka dbejte především na řeč těla, jako i na vzorce chování a jejich změny v chování.


Pár typů, jak používat Bachovy květy pro vaše zvíře:

Dvě kapky zvolené esence přidat do vody nebo jídla. Při dlouhodobém užívání nebo když váš domácí mazlíček nepije dost vody vody, připraví se mu osobní směs, kterou je mu třeba dávat přímo do tlamy zvířete nebo můžete nakapat na čenich zvířete (buďte však opatrní, vzhledem ke skleněné pipetě, aby nedošlo ke zbytečnému poranění).

Také můžete směs nakapat přímo na tlapky nebo uši, směs v tomto případě působí přes kůži.

Velikost zvířete při tom nehraje vůbec žádnou roli. Bachovy esence mohou vaše zvíře jemně podpořit ve vypjatých situacích. Nechte si případně poradit od svého veterináře, pokud má vaše zvíře alergie nebo užívá jiné medikamenty.

16 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Dr.Edward Bach (1886-1936) byl anglický lékař, homeopat a autor mnoha lékařských a spirituálních textů. Je známý především kvůli jeho práci s léčivými rostlinami a zanecháním jeho celoživotního díla z

Příroda je tou nejkrásnější možností, jak si pomoci. Všechny ty květiny, byliny, kameny, stromy, hory, vodstvo a zvířata v nás mají probouzet touhu po probuzení a nalezení sebe samých a uvést nás do